Recanto Daniel
| Wi-Fi | Πισίνα Εξωτερική πισίνα | Αθλητικές δραστηριότητες Ψάρεμα Τραπέζια για Μπιλιάρδο |
| Κατοικίδια Επιτρέπονται κατοικίδια |
Η βίλα Recanto Daniel Mogi das Cruzes παρέχει ιδιωτική πισίνα και επίσης προσφέρει στους δραστήριους επισκέπτες την ευκαιρία να κάνουν μπιλιάρδο, ψάρεμα και δραστηριότητες ψαρέματος.
Αυτή η βίλα με 7 μπάνια διαθέτει μπάνιο με ξεχωριστή τουαλέτα.
Αυτή η παραθεριστική κατοικία επίσης διαθέτει πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα, η οποία έχει μαγειρικά σκεύη.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
- Wi-Fi
- Χώρος στάθμευσης
- Επιτρέπονται κατοικίδια
Γεύματα και ποτά
- Κουζινικά είδη
Δραστηριότητες και χαλάρωση
- Εξωτερική πισίνα
- Κήπος
- Τραπέζια για Μπιλιάρδο
- Ψάρεμα
Υπηρεσίες
- Υπηρεσίες για κατοικίδια ζώα
Στο δωμάτιο
- Ταράτσα
- LCD TV
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- ❓
Σε η βίλα Recanto Daniel έχει πάρκινγκ;
Οι πελάτες της η βίλα Recanto Daniel μπορούν να παρκάρουν σε ιδιωτική στάθμευση αυτοκινήτου. - ❓
Η βίλα Recanto Daniel διαθέτει πισίνα;
Ναι, οι πελάτες της η βίλα Recanto Daniel θα απολαύσουν ιδιωτική πισίνα. - ❓
Επιτρέπεται να φέρουμε κατοικίδια σε η βίλα Recanto Daniel;
Μπορείτε να μένετε σε η βίλα Recanto Daniel με το κατοικίδιο ζώο σας.